Міжнародний турнір пам’яті Дмитра Гвишиані з ушу (саньшоу)

З 24 до 26 січня у м.Молодечно (Республіка Білорусь) пройшов міжнародний турнір з ушу (саньшоу) пам’яті Дмитра Гвишиані — масштабні змагання, в яких взяли участь більше 200 спортсменів.

У 1999 році рятуючи людей від пожежі на тепловозі потягу Брест-Мінськ смертельні опіки отримав курсант Військової академії Білорусі — Дмитро Гвишиані. За виняткову відвагу і особисту хоробрість, проявлені при рятуванні людей під час пожежі, він був посмертно нагороджений орденом «За особисту мужність».

Змагання вразили великою кількістю атлетів категорії старші юніори (15-17 років) та дорослі (18+).

У змаганнях також прийняли участь і спортсмени з Казахстану.

Команду Запоріжжя представляли два атлети: Цимбал Андрій та Раєнко Тимофій. Для Андрія це вже другі змагання у наших північних сусідів. У листопаді 2019 року він став найкращим, виборовши золото.

І в цих змаганнях Андрій продемонстрував високий рівень підготовленості, що дало змогу посісти перше місце у своїй категорії. Тимофій же посів друге місце. У фіналі його супротивником став атлет, якому за декілька днів виповниться 18 років. Тимофію же зовсім недавно відсвяткував своє шістнадцятиріччя.

Обидва спортсмени були нагородженні кубками: Цимбал Андрій — за перше місце, Раєнко Тимофій — за волю до перемоги.

Вітаємо тренера-викладача ДЮСШ №10 та Запорізької федерації ушу — Марченка Володимира Анатолійовича — за високий професіоналізм у підготовці атлетів та результативність поєдинків  запорізьких атлетів.